Podatki: od węglowodorów - w części dla samorządów
Środki uzyskane z podatku od węglowodorów powinny trafiać w znacznej części do samorządów - uważa wicepremier, minister gospodarki Waldemar Pawlak. W jego opinii podatek powinien być zaakceptowany przez ugrupowania opozycyjne.- Wszyscy oczekujemy na pierwsze propozycje (podatku od węglowodorów - PAP), które stworzą takie perspektywy i możliwości.