Górnictwo: zespół monitorujący spotyka się w PGG
Na godz. 10, zaplanowano w poniedziałek (20 listopada) spotkanie zespołu monitorującego w Polskiej Grupie Górniczej. W spotkaniu udział wezmą minister energii Krzysztof Tchórzewski i wiceminister Grzegorz Tobiszowski. Zgodnie z zapowiedzią sprzed miesiąca tematem spotkania będzie ocena sytuacji spółki oraz prognoz dotyczących listopada i grudnia. Jak wyjaśnił portalowi nettg.pl