W wyrobiskach kopalni gromadzono odpady, węglowa spółka komentuje
W środę, 8 listopada, w mediach pojawiły się informację o odpadach, które są gromadzone pod ziemią w ruchu Piast kopalni Piast-Ziemowit należącej do Polskiej Grupy Górniczej. Spółka w tej sprawie wydała oświadczenie. Informacje o odpadach przekazała stacja TVN24, która pokazała fragmentu nagrania z dołu, które otrzymała od jednego z górników. Całość nagranie ma liczyć