Gminy dziękują za węgiel z kopalń PGG
Do przedstawicieli Zarządu Polskiej Grupy Górniczej napływają listy od gmin z podziękowaniami za współpracę związaną ze sprzedażą węgla dla gospodarstw domowych. W minionym sezonie grzewczym umowy z PGG w tym zakresie podpisało około tysiąca samorządów. Od listopada zeszłego roku do kwietnia tego roku trafiło do nich ponad milion ton węgla z kopalń PGG. W ostatnim czasie