Są kolejne zmiany kadrowe w górniczo-energetycznej spółce
Skarb Państwa zgłosił siedmiu kandydatów do składu rady nadzorczej PGE w związku ze zwołaniem na 31 stycznia Nadzwyczajnego Walnego Zgromadzenia spółki - podała w poniedziałek wieczorem w komunikacie giełdowym Polska Grupa Energetyczna. Spółka przekazała, że Skarb Państwa zgłosił Elżbietę Niebisz, Eryka Kosińskiego, Małgorzatę Banasik, Andrzeja Rzońcę, Sławomira