Zarząd PGE rekomenduje niewypłacanie dywidendy za 2023 rok
Zarząd PGE, największej krajowej spółki energetycznej, podjął decyzję o rekomendacji niewypłacania akcjonariuszom dywidendy za rok 2023 - poinformowała w środę PGE. Jak podała w komunikacie PGE Polska Grupa Energetyczna, decyzja została podjęta zgodnie z polityką dywidendy i jest efektem analizy ogólnej wysokości zadłużenia spółki oraz spodziewanych nakładów kapitałowych.