Górnicy i energetycy poszli na rekord
Rekordowa ilość krwi trafiła do Regionalnego Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Łodzi po akcji, którą 16 maja wspólnie zorganizowały ze spółką PGE Górnictwo i Energetyka Konwencjonalna kluby HDK z Kopalni i Elektrowni Bełchatów. Jak poinformowały służby prasowe spółki, 82 osoby oddały blisko 37 l krwi. Członkowie klubów z HDK PCK przy Elektrowni Bełchatów,