Bełchatów: górnicy węgla brunatnego też świętują
Pracownicy spółki PGE Górnictwo i Energetyka Konwencjonalna we wtorek, 4 grudnia świętowali Barbórkę. W programie obchodów znalazły się msza św., przemarsz ulicami Bełchatowa i uroczysta akademia. Wcześniej, w piątek 30 listopada, w KWB Bełchatów i KWB Turów odbyły się wewnętrzne uroczystości z okazji górniczego święta – poinformowało portal netTG.pl biuro prasowe