Na dachu centrali PGNiG powstanie instalacja fotowoltaiczna
PGNiG planuje wybudować w wakacje pilotażową instalację fotowoltaiczną o mocy ok. 50 kW na dachu warszawskiej centrali - podała w czwartek spółka. Dodała, że to jeden z elementów działań PGNiG w rozwoju odnawialnych źródeł energii. - Wybraliśmy właśnie wykonawcę pierwszej instalacji OZE, która powstanie na dachu jednego z budynków naszej siedziby głównej w Warszawie. A to