Program: resort środowiska i NFOŚiGW podpisały umowę
Ministerstwo Środowiska i NFOŚiGW zawarły w czwartek umowę dot. realizacji Programu Operacyjnego "Infrastruktura i Środowisko" na lata 2014-2020 w zakresie ochrony środowiska, w tym adaptacji do zmian klimatu. W programie przeznaczono na te cele ok. 3,5 mld euro.Porozumienie w ministerstwie środowiska podpisali minister Maciej Grabowski oraz prezes Narodowego Funduszu Ochrony