Media: w najnowszej Trybunie szeroka relacja z górniczych targów
W czwartek (31 sierpnia) kolejne wydanie Trybuny Górniczej, a w nim obszerna relacja z otwarcia Międzynarodowych Targów Górnictwa, Przemysłu Energetycznego i Hutniczego KATOWICE 2017. W uroczystości uczestniczyła m.in. premier Beata Szydło oraz wiceminister energii Grzegorz Tobiszowski. Ponadto opisujemy konferencję, która odbywała się pierwszego dnia Targów. Eksperci i