Związkowcy z PGG chcą negocjacji. Chodzi o podwyżki
W piątek, 9 lutego, największe związki zawodowe z Polskiej Grupy Górniczej (PGG) wysłały do zarządu spółki pismo, w którym domagają się rozpoczęcia rozmów płacowych. Odwołują się przy tym do zapisów umowy społecznej. Pismo wystosowali przedstawiciele tzw. Zespołu Monitorującego, który skupia pięć największych związków działających w spółce - NSZZ Solidarność,