Minister spotkała się ze związkowcami
W piątek, 8 marca, w Ministerstwie Przemysłu odbyło się spotkanie z przedstawicielami związków zawodowych z Polskiej Grupy Górniczej. Podczas spotkania minister Marzena Czarnecka poinformowała m.in. o stanie prac nad unormowaniem odbiorów węgla. Spotkanie w katowickiej siedzibie Ministerstwa Przemysłu (budynek jest również siedzibą PGG) rozpoczęło się o godz. 9. W rozmowach