Śląskie: będzie Karta Usług Publicznych
Wartą ok. 190 mln zł umowę na wdrożenie Śląskiej Karty Usług Publicznych podpisano w poniedziałek w Katowicach. Pierwszą pulę 385 tys. kart konsorcjum Asseco Poland i BRE Bank ma wydać do końca lipca 2013 r. W całym okresie projektu ma ich być co najmniej 700 tys.Karta stanie się częścią systemu płatności elektronicznych za usługi dostarczane przez instytucje publiczne.