Śląskie: telefoniczne badanie nt. komunikacji publicznej
Telefoniczne badanie opinii mieszkańców woj. śląskiego na temat funkcjonowania w tym regionie komunikacji publicznej rozpocznie się we wtorek. W ramach zleconej przez urząd marszałkowski akcji zebranych ma zostać 1,5 tys. ankiet.Jak poinformowało w poniedziałek biuro prasowe urzędu marszałkowskiego woj. śląskiego, wyniki badania zostaną wykorzystanie w opracowaniu Strategii