Od poniedziałku zawieszają połączenia do Czech
Koleje Dolnośląskie od poniedziałku zawieszają połączenia do Czech z powodu wprowadzanych przez tej kraj ograniczeń wjazdu podróżnych z Polski. Od poniedziałku podróżni z Polski nie będą mogli wjechać na terytorium Czech - wynika z komunikatu opublikowanego na stronie polskiego MSZ. Polska została umieszczona przez południowego sąsiada na liście krajów wysokiego ryzyka