Śląskie: utrudnienia na kolei po kradzieży sieci
Co najmniej do północy we wtorek (13 sierpnia) na odcinku linii kolejowej między wsią Pierścieć a Wisłą Głębce (Śląskie) zamiast pociągów będą kursować autobusy. Powodem jest kradzież sieci trakcyjnej między Skoczowem a Goleszowem.Jak wstępnie oszacowały służby kolejowe, w nocy złodzieje ukradli 200 metrów sieci. Ruch pociągów na tym odcinku