Transport: Koleje Śląskie zmniejszają miesięczne straty
Należące do samorządu woj. śląskiego Koleje Śląskie zmniejszają miesięczne straty. W sierpniu br. wyniosły one niespełna 1,5 mln zł, a prognoza na wrzesień to ok. 1 mln zł - poinformował we wtorek (15 października) rzecznik spółki Maciej Zaremba.Według wcześniejszych informacji w czerwcu przewoźnik stracił 2,3 mln zł, a w lipcu 1,9 mln zł.Zmniejszenie w ostatnich