Transport: pracują nad projektem wspólnego biletu na kolei
W resorcie infrastruktury rozpoczyna pracę zespół, który ma przygotować wdrożenie wspólnego biletu na kolei. Niedługo zespół pochwali się swoim dorobkiem - zapowiedział w czwartek (10 marca) w Warszawie wiceminister infrastruktury i budownictwa Piotr Stomma.W czwartek w Ministerstwie Infrastruktury i Budownictwa (MIB) odbyło się wyjazdowe posiedzenie sejmowej