KGHM chce inwestować w wydobycie litu w Chile
- Spółka KGHM jest zainteresowana inwestowaniem w wydobycie litu w Chile - przekazał we wtorek, 18 kwietnia, wicepremier Jacek Sasin. Dodał, że inwestycje w tym zakresie miałyby być prowadzone na zasadzie partnerstwa publiczno-prywatnego, czyli współpracy zagranicznych firm z podmiotami chilijskimi. Wicepremier, minister aktywów państwowych przebywa obecnie w Chile, gdzie spotykał