Koniec strajku głodowego pracowników Huty Pokój
Koniec strajku głodowego związkowców Huty Pokój w siedzibie Węglokoksu. W nocy z 6 na 7 grudnia podpisano porozumienie między dwoma zarządami a stroną społeczną. Strajk prowadzono od 3 grudnia. A jeszcze w piątek 7 grudnia 200 pracowników Huty Pokój w Rudzie Śląskiej pikietowało w piątek siedzibę zakładu, popierając postulaty protestujących od wtorku związkowców. W