Ministerstwo Gospodarki: nowe programy dla energetyki
W Ministerstwie Gospodarki trwają prace nad dwoma nowymi programami dla energetyki, które mają m.in. wyznaczać kierunki wykorzystania unijnych środków, przeznaczonych na projekty energetyczne. Rozważana jest też nowelizacja ustawy o efektywności energetycznej.Problematyka rozwoju sektora energetycznego w oparciu o unijne środki na lata 2014-20 była tematem poniedziałkowej