Premier: Projekty ustaw deregulacyjnych będą procedowane po wyborach
Pakiet projektów ustaw deregulacyjnych będzie procedowany na pierwszym posiedzeniu Sejmu po wyborach prezydenckich, aby nie stało się to przedmiotem walki politycznej - poinformował w czwartek premier Donald Tusk. Zwrócił się do ministra rozwoju o rozpatrzenie również propozycji składanych przez opozycję. Premier Donald Tusk oraz kierujący zespołem ds. deregulacji prezes InPostu