Od połowy lipca będzie można rozliczyć piece gazowe w “Czystym Powietrzu“
- Właściciele domów od 15 lipca będą mogli wnioskować o rozliczenie kotłów gazowych, w które zainwestowali przed listopadową przerwą w programie “Czyste Powietrze“ - przekazał PAP wiceprezes Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej Robert Gajda. Nabór potrwa do trzech miesięcy; budżet programu wynosi 70 mln zł. Z końcem marca br., po czterech miesiącach