Konferencje: obradowała czeska szkoła eksploatacji podziemnej
W Uniwersytecie Technicznym Wyższej Szkole Górniczej w Ostrawie debatowano o innowacyjności w górnictwie. W konferencji udział wzięło ponad sto uczestników, reprezentujących 55 firm, instytucji i uczelni wyższych z Czech i zagranicy. Wygłoszono ponad 40 referatów. Wysoko oceniono zwłaszcza wystąpienia polskich naukowców i praktyków.Prof.