We wtorek rząd przedstawi pakiet wsparcia dotyczący dostaw węgla
- We wtorek po posiedzeniu rządu zostanie przedstawiony pakiet wsparcia, który m.in. skróci łańcuchy dostaw węgla - przypomniała w poniedziałek wiceminister rozwoju Olga Semeniuk. Wiceszefowa resortu rozwoju, pytana w poniedziałek w Polskim Radiu 24 o działania mające na celu wyeliminowanie pośredników w handlu węglem, wskazała: - Jutro po RM zostanie przedstawiony przez rząd