Bogdanka: przedłużono umowę na dostawy węgla do Ostrołęki
Lubelski Węgiel Bogdanka do 2022 r. będzie dostarczać węgiel do elektrowni Ostrołęka. W środę, 3 stycznia, podpisano aneks do umowy, która miała obowiązywać do końca 2019 r. Ponadto ustalono zasady dostaw w bieżącym roku. W wyniku zawarcia aneksu zmianie ulega wartość całej umowy, która obowiązuje od 1 stycznia 2011 r. Teraz wynosi ona 1 649 mln zł netto. Z czego wartość