Górnictwo: zmiany w zarządzie Bogdanki, wiceprezesi odwołani
Rada nadzorcza Lubelskiego Węgla Bogdanki w środę, 19 września, zadecydowała o odwołaniu ze stanowisk dwóch członków zarządu. O zmianach kadrowych poinformowano w raporcie bieżącym. Odwołani zostali wiceprezes ds. ekonomiczno-finasowych Stanisław Misterek oraz wiceprezes ds. produkcji i rozwoju Sławomir Karlikowski. Podczas środowego posiedzenia rady zadecydowała także o