Pożyczka z WFOŚiGW umożliwi wymianę starych kotłów
Bielsko-Biała pożyczy 2,4 mln zł w Wojewódzkim Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Katowicach, by wpierać inwestycje w budynkach mieszkalnych związane z ograniczeniem niskiej emisji. Zgodę wyrazili już bielscy radni - podał magistrat. Jacek Kachel z wydziału prasowego bielskiego urzędu miejskiego poinformował, że założenia finansowe tegorocznej edycji programu