Drogi: piknik dla bezpieczeństwa
Bezpiecznie chce się żyć – to tytuł imprezy profilaktycznej, organizowanej 17 sierpnia przez Komendę Wojewódzką Policji w Katowicach. Partnerem tego wydarzenia jest Kompania Węglowa.Wielki piknik, na którym promowane będzie bezpieczeństwo ruchu drogowego oraz zasady udzielania pierwszej pomocy przedmedycznej, zorganizowany zostanie w Wojewódzkim Parku Kultury i