Metropolia zakończyła odbiór autobusów
Górnośląsko-Zagłębiowska Metropolia zakończyła odbiór wszystkich ładowarek kupionych obok 32 elektrycznych autobusów w projekcie dotowanym m.in. środkami unijnymi - poinformował w środę przewodniczący jej zarządu Kazimierz Karolczak. Dzięki temu projekt uda się rozliczyć w terminie. Chodzi przedsięwzięcie Jedziemy na prąd - zakup autobusów elektrycznych, prowadzone w