Warszawa: energia jądrowa potrzebuje wsparcia naukowców
Od wtorku (22 maja) w Politechnice Warszawskiej odbywa się II Międzynarodowy Kongres Energii Jądrowej. W otwarciu imprezy służącej promowaniu wiedzy na temat energetyki jądrowej oraz integracji świata nauki, przemysłu i administracji udział wzięła pełnomocnik rządu ds. energetyki jądrowej Hanna Trojanowska – poinformowało portal górniczy biuro prasowe resortu