Górnicza spółka odnosi się do raportu Najwyższej Izby Kontroli
Jak informowaliśmy w portalu netTG.pl Gospodarka-Ludzie, Najwyższa Izba Kontroli poinformowała Centralne Biuro Antykorupcyjne o swoich ustaleniach dotyczących darowizn, które KGHM przekazał pięciu gminom. W ocenie Izby przyjmowanie darowizn w związku ze zmianami w dokumentach planistycznych nosiło cechy mechanizmu o charakterze korupcyjnym, mogło także dojść do konfliktu interesów.