Górnicza spółka w trosce o środowisko naturalne
KGHM włączył się w działania gminy Grębocice i wspólnie stworzone zostały nowe tereny zielone w trosce o środowisko naturalne. Jak podała spółka, to kolejna już w tym roku akcja sadzenia drzew w ramach kompensacji. Organizatorzy, mieszkańcy oraz wolontariusze z oddziału KGHM, Zakładu Hydrotechnicznego posadzili 100 okazałych drzew w okolicach Obiszowa w Zagłębiu Miedziowym.