Jest porozumienie w sprawie nagrody. Wiadomo, ile dostaną górnicy
We wtorek (22 sierpnia) przedstawiciele związków zawodowych z KGHM Polska Miedź oraz zarządu spółki podpisali porozumienie w sprawie wypłaty zaliczkowej na poczet dodatkowej nagrody rocznej za pierwsze półrocze 2023 roku oraz dodatkowej jednorazowej nagrody za ten okres. Łączna wypłata wyniesie ok. 35 proc. średniego miesięcznego wynagrodzenia i trafi na konta pracowników 30