Fundusze: straci kolej, zyska Polska

fot: Bartłomiej Szopa/ARC

Minister Bieńkowska podkreśliła, że bez względu na to, które inwestycje zostaną zrealizowane, Polska nie straci żadnych pieniędzy...

fot: Bartłomiej Szopa/ARC

Nawet 1,8 mld euro unijnych dotacji mogą stracić polskie koleje - wynika z raportu opracowanego przez ekspertów na zlecenie Komisji Europejskiej. Tymczasem minister rozwoju regionalnego Elżbieta Bieńkowska uważa, że "Polska nie straci tych pieniędzy...", bo ".po prostu nie trafią na kolej".

Podczas środowej wizyty (4 kwietnia) na Dolnym Śląsku Bieńkowska przypomniała, że przeprowadzenie audytu projektów kolejowych w Polsce to efekt wniosku ministerstwa złożonego do Komisji Europejskiej o przesunięcie części dotacji unijnych z kolei na inwestycje drogowe. Wniosek został złożony w czerwcu 2011 r., ponieważ zdaniem ministerstwa kolej nie będzie w stanie wydać wszystkich przeznaczonych dla niej przez Brukselę pieniędzy.

- Jestem w Europie uważana za przeciwniczkę kolei, a tymczasem uważam, że kolej to przyszłość. Moim zadaniem jest jednak wykorzystanie unijnych pieniędzy, które trafiają do Polski. Od kilku lat rozmawialiśmy na temat projektów kolejowych m.in. z PKP PLK, ale jak widać po tym raporcie, te rozmowy niewiele przyniosły. Raport pokazał to, co my mówiliśmy od ponad roku - mówiła minister.

W raporcie znalazły się trzy warianty wykorzystania przez kolej pieniędzy:
• pierwszy, najbardziej negatywny zakłada, że nie uda się zrealizować żadnej zaplanowanej przez kolej inwestycji i wtedy niewykorzystanych zostanie 1,8 mld euro dotacji;
• drugi wariant przewiduje niewykorzystanie 1,2 mld euro i właśnie o przesunięcie tej kwoty na inwestycje drogowe wnioskowało ministerstwo rozwoju regionalnego;
• trzecia, najbardziej optymistyczna prognoza wskazuje, że nie uda się wykorzystać ok. 400 mln euro.

- Ten ostatni wariant możliwy jest jedynie przy bardzo dużej determinacji władz PKP, PKP PLK i ministerstwa transportu. W raporcie znalazły się bowiem 63 projekty, m.in. rewitalizacyjne, które muszą zostać zrealizowane. Kłopot w tym, że dotychczas Komisja Europejska nie wyrażała na nie zgody - dodała minister.

Bieńkowska podkreśliła, że bez względu na to, które inwestycje zostaną zrealizowane, Polska nie straci żadnych pieniędzy.

- Ja i cały rząd nie dopuścimy do tego. Polska tych środków nie straci, po prostu nie pójdą na koleje, tylko zostaną przesunięte na inne projekty...

W unijnym programie Infrastruktura i Środowisko na dofinansowanie inwestycji kolejowych zarezerwowano 4,8 mld euro. To pieniądze na lata 2007-13, ale wydawać je można do 2015 r. Jak poinformowało Ministerstwo Rozwoju Regionalnego do tej pory zakontraktowano 36 proc. tych środków. Kolejarze złożyli wnioski o płatność, opiewające na niecałe 3 proc., a wypłacono im 1,7 proc.

MOŻE CIĘ ZAINTERESOWAĆ

Firmy z USA gotowe inwestować w Polsce w fabrykę paliwa do SMR i komponenty dla satelitów

Amerykańska spółka X-Energy deklaruje gotowość do zainwestowania w Polsce blisko 1 mld dolarów w ramach Zielonego Okręgu Przemysłowego Kaszubia. Z kolei Quantum Space rozważa produkcję w Polsce komponentów do satelitów oraz systemów służących ochronie i bezpieczeństwu infrastruktury satelitarnej w przestrzeni kosmicznej.

ORLEN stworzy sieć „komfortek” dla podróżujących ze szczególnymi potrzebami

ORLEN jako pierwsza firma paliwowa w Polsce uruchamia program, który ma zwiększyć komfort podróżowania po kraju osób ze szczególnymi potrzebami. Przy najważniejszych trasach powstanie ponad 30 tzw. „komfortek” – specjalistycznych pomieszczeń higieniczno-opiekuńczych.

Trójkąt Transformacji. Co po fedrowaniu? Cyfrowy i bezpieczny Śląsk

W Katowicach wiele razy mówiono, że transformacja Śląska powinna być sprawiedliwa, zrównoważona, nowoczesna, zielona, ambitna i innowacyjna. Prof. Artur Dyczko, dyrektor Oddziału Górnośląskiego PIG-PIB, dopisał do tej listy słowo: bezpieczna. Jego wystąpienie pokazało wizję Cyfrowego i Bezpiecznego Śląska - regionu, który dzięki danym, mapom, modelom, monitoringowi i cyberodporności będzie potrafił nie tylko przechodzić transformację, ale także ją rozumieć, monitorować i zabezpieczać.

Na koniec maja br. zasoby złota wzrosły do 613,9 ton

W rezerwach Narodowego Banku Polskiego na koniec maja było niemal 613,9 ton złota - poinformował w piątek bank centralny. To wzrost o ponad 18 ton wobec poprzedniego miesiąca.