Balczun: Grupa Azoty może w tym roku dostać wsparcie w formie dokapitalizowania

Grupa Azoty może otrzymać wsparcie w formie dokapitalizowania z Funduszu Inwestycji Kapitałowych - poinformował minister aktywów państwowych Wojciech Balczun. Według niego ogłoszenie przez Komisję Europejską planu działań dla branży nawozowej poprawia warunki dla grupy.

fot: FB/MAP

Wojciech Balczun, minister aktywów państwowych

fot: FB/MAP

Grupa Azoty może otrzymać wsparcie w formie dokapitalizowania z Funduszu Inwestycji Kapitałowych - poinformował minister aktywów państwowych Wojciech Balczun. Według niego ogłoszenie przez Komisję Europejską planu działań dla branży nawozowej poprawia warunki dla grupy.

- Raczej mówimy o dokapitalizowaniu z Funduszu Inwestycji Kapitałowych, zarządzanego przez Ministerstwo Aktywów Państwowych - powiedział Balczun dziennikarzom, pytany o to, czy Grupa Azoty może dostać pożyczkę od Agencji Rozwoju Przemysłu. Potwierdził, że zapewnienie grupie finansowania to projekt uwzględniony w planach resortu na ten rok.

Szef MAP dodał, że w poniedziałek spotkał się z zarządem Grupy Azoty i z przedstawicielami strony społecznej w Tarnowie. Według niego były to "bardzo konstruktywne rozmowy".

- Wiem, że zapadły też decyzje na poziomie Komisji Europejskiej, które istotnie zmieniają uwarunkowania rynku i świadomość tego, jak należy chronić europejski rynek i dbać o bezpieczeństwo, również bezpieczeństwo żywnościowe - powiedział minister.

Jego zdaniem dzięki temu poprawiają się warunki dla Grupy Azoty, ale sytuacja spółki dalej jest trudna w związku z historycznie wysokim zadłużeniem.

- Mimo tego, że jesteśmy na finiszu już formalnym dotyczącym przejęcia projektu Polyolefins przez Orlen, to i tak pozostaje kwestia restrukturyzacji zadłużenia, które przecież w pewnym momencie doszło do poziomu nawet 18 mld zł. Wszystkie te rzeczy robimy jednocześnie z dużą presją na to, żeby Grupa Azoty wyszła na prostą i stanowiła istotny element polskiego krajobrazu gospodarczego - dodał Balczun.

Podczas prezentacji wyników finansowych Grupy Azoty za 2025 r. zarząd spółki podał, że jej zadłużenie wzrosło w latach 2014-2025 z 3,5 mld zł do 18,2 mld zł. Umowa zbycia spółki Grupa Azoty Polyolefins (GAP) na rzecz Orlenu zmniejsza zadłużenie o 4,7 mld zł do 13,5 mld zł.

Komisja Europejska przedstawiła we wtorek plan działań mających zabezpieczyć dostawy nawozów w UE i wesprzeć europejskich rolników w obliczu wysokich cen nawozów. Pakiet ma także ograniczyć zależność Europy od importu i wzmocnić bezpieczeństwo żywnościowe Wspólnoty.

Prezes Grupy Azoty Marcin Celejewski stwierdził, że przyjęcie planu przez KE należy ocenić jako bardzo ważny i długo oczekiwany sygnał dla całego europejskiego przemysłu nawozowego i chemicznego. "Po raz pierwszy w tak wyraźny sposób Komisja Europejska łączy potrzeby rolnictwa i politykę klimatyczną z bezpieczeństwem żywnościowym, odpornością gospodarczą oraz strategiczną autonomią Unii Europejskiej" - napisał.

Grupa Azoty to spółka akcyjna, w której Skarb Państwa posiada 33 proc. akcji. Jest drugim w UE producentem nawozów azotowych i wieloskładnikowych. Jest jedynym producentem melaminy w Polsce. Wytwarza również takie produkty jak: poliamid, alkohole OXO, plastyfikatory czy biel tytanową.

MOŻE CIĘ ZAINTERESOWAĆ

Zwyczajne Walne Zgromadzenie Orlenu zdecydowało o wypłacie 8 zł dywidendy

Obradujące we wtorek w Płocku Zwyczajne Walne Zgromadzenie (ZWZ) Orlenu wyraziło zgodę, aby dywidenda do wypłaty w tym roku wyniosła 8 zł na akcję, co rekomendował zarząd. Taka wysokość dywidendy jest najwyższa w historii tej spółki.

Aż 20 mln zł kary za sprzedaż luksusowych samochodów do Rosji

Naczelnik Śląskiego Urzędu Celno-Skarbowego w Katowicach nałożył na firmę z woj. śląskiego 20 mln zł kary za sprzedaż luksusowych aut odbiorcom w Rosji. Przedsiębiorca łamał zakaz handlu nałożony rozporządzeniem Rady UE. Wartość rynkowa pojazdów to ponad 19 mln euro.

Ekspert: europejska branża motoryzacyjna po raz trzeci w kryzysie półprzewodnikowym

Europejskiemu przemysłowi motoryzacyjnemu grożą przymusowe przestoje produkcji z powodu problemów z dostawami półprzewodników z Chin - powiedział PAP prezes Stowarzyszenia Dystrybutorów i Producentów Części Motoryzacyjnych (SDCM) Tomasz Bęben. Dodał, że to trzeci taki kryzys w ciągu ostatnich 5 lat.

Chiny podbijają polski rynek aut. Europejskie marki w odwrocie. A ty kupisz auto z Azji?

Chińskie marki samochodowe błyskawicznie zwiększają udział w polskim rynku. W pierwszych pięciu miesiącach 2026 r. odpowiadały za ponad 12 proc. sprzedaży nowych aut osobowych, a w 2027 r. może to być już 20 proc. - informuje piątkowa "Rzeczpospolita".