Spotkanie zarządu Tauron Wydobycie z górnikami i związkowcami
Jak już informował w piątek rano portal netTG.pl Gospodarka i Ludzie, w Zakładzie Górniczym Janina doszło do spotkania zarządu Tauron Wydobycie z górnikami i związkowcami. Do redakcji gazet i portali telefonowali górnicy z informacją, że poranna zmiana nie zjechała na dół do pracy. Po południu Zespół Strategii i Komunikacji Tauron Wydobycie nadesłał komunikat. Czytamy w nim: