Indonezja nie rezygnuje z węgla kamiennego
Indonezja to po Australii, Brazylii i państwach azjatyckich, kolejny kraj, który odmawia rezygnacji z wydobycia węgla kamiennego. Indonezja to piąty kraj w wydobyciu węgla na świecie, po Chinach, USA, Australii i Indiach. Jest też pierwszym na świecie jego eksporterem, który w szczytowych miesiącach osiąga ok. 40 milionów ton. Obszerną informację na temat likwidacji przemysłu