Katowice: pociągi Kolei Śląskich już w bazie Przewozów Regionalnych
Pociągi samorządowych Kolei Śląskich po raz pierwszy planowo skorzystały we wtorek z zaplecza byłej bazy śląskiego zakładu Przewozów Regionalnych w Katowicach. Spółka przenosi tam swoją bazę taborową z miejscowości Łazy; wkrótce przeniesie też administrację. To część projektu mającego sprzyjać większej efektywności zarządzania taborem i obniżeniu kosztów operacyjnych