Tauron: elektryczne autobusy we Wrocławiu
Czystsze powietrze, nowoczesna technologia, a jednocześnie niższe koszty eksploatacji to główne założenia rozpoczętej właśnie współpracy pomiędzy Grupą Tauron i Wrocławiem - obwieszcza Tauron Polska Energia.Chodzi o projekt e-BUS, którego zadaniem ma być przede wszystkim poprawa efektywności energetycznej transportu publicznego i stabilizacja pracy sieci