Tauron: Czatkowice wchodzą na nowe złoże
Wchodząca w skład Grupy Tauron kopalnia wapienia Czatkowice zakończyła projekt inwestycyjny mający na celu wydłużenie czasu funkcjonowania zakładu. Otwarcie nowego złoża planowane jest w pierwszej połowie 2015 r.