Grzesik: działania związkowców przyniosły skutek
- To w dużej mierze zasługa związków zawodowych, że kopalnia Bobrek-Centrum może od 1 stycznia spokojnie prowadzić wydobycie - powiedział Jarosław Grzesik, szef górniczej Solidarności. 29 grudnia Okręgowy Urząd Górniczy w Gliwicach wydał pozytywną decyzje w sprawie dodatku do planu ruchu kopalni - o fakcie tym informowaliśmy na portalu nettg.pl.- Należało