Będą dalsze rozmowy w sprawie podwyżek
W środę (15 grudnia) związkowcy z Polskiej Grupy Górniczej skierowali do zarządu spółki pismo z żądaniami płacowymi. Teraz czekają na odpowiedź zarządu PGG. Przedstawiciele spółki zapowiedzieli, że spotkanie w tej sprawie odbędzie w najbliższym czasie. Chodzi o pismo skierowane w środę, 15 grudnia, do zarządu spółki. W piśmie do zarządu spółki przedstawiciele pięciu