Śląskie: zbliża się akcja Bezpieczne ferie
17 stycznia, z inicjatywy wojewody śląskiego Zygmunta Łukaszczyka, rusza na terenie naszego województwa akcja „Bezpieczne ferie 2014". Jej celem jest przede wszystkim zapewnienie dzieciom i młodzieży bezpiecznego wypoczynku zimowego - informuje Śląski Urząd Wojewódzki.Na czas trwania akcji, która potrwa do 3 marca zostanie uruchomiony całodobowy telefon