Ropa we wtorek po południu drożała
We wtorek po południu cena baryłki ropy Brent na giełdzie w Londynie zwyżkowała o blisko 1,5 proc. proc., do ponad 82 dol. Drożała także amerykańska ropa WTI na giełdzie w Nowym Jorku - o blisko 2 proc., do ponad 75,5 dol. za baryłkę. Ropa Brent drożała po godz. 17.10 o 1,47 proc., do 82,18 dol. za baryłkę. Ropa WTI zwyżkowała natomiast o 1,98 proc., do 75,58 dol. za baryłkę.