„Lasy Pełne Energii”, czyli 65 tysięcy drzew PGE
Grupa PGE posadziła blisko 65 tys. młodych drzew w 17 lokalizacjach na terenie 11 województw w ramach programu „Lasy Pełne Energii”. Była to już 22. edycja programu zapoczątkowanego w 2000 roku. W sadzeniu drzew wzięli udział pracownicy Grupy PGE wraz z rodzinami, młodzieżą szkolną, sportowcami i dziećmi z Ukrainy - poinformowała spółka w komunikacie. - W tegorocznej edycji