Apele: PiS i SP ws. Elektrowni Opole
Opolscy posłowie PiS i Solidarnej Polski chcą, by PGE zmieniła decyzję w sprawie rezygnacji z rozbudowy Elektrowni Opole. Przygotowali w tej sprawie list do premiera i zabiegają o debatę w Sejmie. Premier podkreślił we wtorek, że PGE to spółka giełdowa, a rząd ręcznie nie steruje firmami.