Orlen: po usterce postój i ponowne uruchomienie instalacji
Z powodu nieprawidłowej pracy kompresora czasowo wyłączono w czwartek wieczorem instalację Olefiny II w zakładzie głównym PKN Orlen w Płocku. Po usunięciu usterki rozpoczęto procedury uruchomienia instalacji - poinformowało w piątek PAP biuro prasowe spółki.Instalacja Olefiny II w PKN Orlen, produkująca etylen i propylen, jest jednym z największych tego typu