Inwestycje: 800 milionów na poprawę jakości powietrza
Narodowy Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej wraz z wojewódzkimi oddziałami przeznaczy 800 mln zł na inwestycje związane z poprawą jakości powietrza w polskich miastach - poinformowała w czwartek, 28 lutego, prezes Funduszu Małgorzata Skucha.Prezes NFOŚiGW poinformowała na konferencji prasowej, że wspólny program narodowego i wojewódzkich funduszy